Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
Yeni Üyelik / Şifremi Unuttum / Üye Girişi
Hakkımızda

       1989 Yılında Lefkoşada kurulan Filiz Çiçek , 29  yılı aşkın süredir , kaliteli özgün tasarımları , hızlı servis ağı ve uygun fiyatlarıyla , sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içindedir.

       2010 Yılında gelişen teknoloji ile birlikte çağımız pazarlama ihtiyaçlarına ve müşterilerimize ürünlerimizi daha yakından tanıtmak ve hızlı alışveriş yapabilmelerine imkan sağlamak  amacıyla web sayfamızı kurduk. Her ay yenilenen web sitemizde ,  firmamızda bulunan yeni  ve  kampanyaya girmiş ürünlerimizi bulabilirsiniz.

        Yüksek güvenlikli (Uluslararası SSL  güvenlik  sertifikasına sahip) web sitemizden , en önemlisi gerçek bir çiçekçi firmasından gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Bu noktada şunuda belirtmek isteriz ki , bu sektörle ilgisi olmayan  kişilerin , yalnızca internet  ortamında kurdukları sitelerden satış yapmaları , çoğu zaman birçok kişi için olumsuzluklar yaşanmasına neden olmaktadır. Web'den alışverişte tavsiyemiz, Ev yada  bir ofisten  kurulmuş  çiçekçi web sitelerine  dikkat edilmesidir. Ürün veya Hizmeti satın alacağınız web sitesinin , satın alacağınız ürün ile ilgili faaliyet gösteren bir işletmeye sahip olması, her bakımdan  menfaatinize olacaktır.

      Özel gün ve anlarınızı kalite ve tecrübeye emanet edin ; çünkü bizim için en büyük kazanç güvendir.

 

                                                                                                             Filiz Erkoç

Kurumsal Müşteri Hizmetleri Kıbrıs Filiz Çiçekçilik   © 1989 - 2019
» Hakkımızda » Nasıl Sipariş verebilirim? 1989 Yilinda Lefkosada kurulan Filiz Çiçek , 29 yili askin süredir , kaliteli özgün tasarimlari , hizli servis agi ve uygun fiyatlariyla , sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içindedir. 2010 Yilinda gelisen teknoloji ile birlikte çagimiz pazarlama ihtiyaçlarina ve müsterilerimize ürünlerimizi daha yakindan tanitmak ve hizli alisveris yapabilmelerine imkan saglamak amaciyla web sayfamizi kurduk. Her ay yenilenen web sitemizde , firmamizda bulunan yeni ve kampanyaya girmis ürünlerimizi bulabilirsiniz.
» Hizmetlerimiz » Mesafeli Satış Sözleşmesi
» Ödeme » İptal & İade Prosedürü
» Güvenlik » Kullanım Koşulları
» Teslimat » Gizlilik Bildirimi
  » Havale - EFT Bildirim Formu

Son Güncellenme Tarihi : 04.5.2019