Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
Yeni Üyelik / Şifremi Unuttum / Üye Girişi
İptal & İade Prosedürü
 
İptal ve İade
 
Sipariş iptallerinizi , eğer firmamıza ödemesi yapıldıysa teslimattan 2 saat önce yapmaniz gerekmektedir. Sipariş iptali için bizi 2 saat önceden telefon ile bilgilendirmeniz gerekmektedir. İptal edilen sipariş bedeli 5 iş günü içerisinde hesabınıza geçirilir.

 

Satılan Ürünün İadesi


Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. 
 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumların tespiti hallerinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
Kurumsal Müşteri Hizmetleri Kıbrıs Filiz Çiçekçilik   © 1989 - 2019
» Hakkımızda » Nasıl Sipariş verebilirim? 1989 Yilinda Lefkosada kurulan Filiz Çiçek , 29 yili askin süredir , kaliteli özgün tasarimlari , hizli servis agi ve uygun fiyatlariyla , sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içindedir. 2010 Yilinda gelisen teknoloji ile birlikte çagimiz pazarlama ihtiyaçlarina ve müsterilerimize ürünlerimizi daha yakindan tanitmak ve hizli alisveris yapabilmelerine imkan saglamak amaciyla web sayfamizi kurduk. Her ay yenilenen web sitemizde , firmamizda bulunan yeni ve kampanyaya girmis ürünlerimizi bulabilirsiniz.
» Hizmetlerimiz » Mesafeli Satış Sözleşmesi
» Ödeme » İptal & İade Prosedürü
» Güvenlik » Kullanım Koşulları
» Teslimat » Gizlilik Bildirimi
  » Havale - EFT Bildirim Formu

Son Güncellenme Tarihi : 04.5.2019