Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ödeme Güvenlik Teslimat İletişim
Yeni Üyelik / Şifremi Unuttum / Üye Girişi
Teslimat Bilgileri

 

Çiçeğim Ne Zaman Ulaşacak?

Filiz Çiçek , hafta içi ve Cumartesi günü dahil 08.30-19.00 , Pazar günü 10.00-17.00  arası  açık çiçekçi mağazasıdır ve bu saatler dahilinde çiçek teslimatı yapılabilmektedir. (Özel durumlarda ; Kutlama , düğün vb. Saat 22:00'ye kadar teslimat yapılabilinir.)  Hafta sonu sipariş teslimat saatleri , firmamızın açılış ve kapanış saatleriyle sınırlıdır.

Önemli: Özel günlerde (Öğretmenler Günü,  Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Gecikmeden kaynaklanabilecek olumsuz bir durum ile karşılaşmamak adına , özel günlere yönelik siparişlerin en geç 1 gün önceden yapılması gerekmektedir.

 

Çiçek ücretine yol ücreti dahilmidir?

İlçe merkezine 5 km den uzak olan bölgeler için yol ücreti sistem tarafından otomatik belirlenir ve ücrete yansır. Uzaklık mesafesine göre 5 TL - 50 TL arası değişmektedir.

 

Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişinizin teslimi gerçekleştikten sonra size sistem tarafından "Siparişiniz Teslim Edilmiştir" onay maili gelecek. Sipariş Formuna Cep Telefonunuzu kayıt yaptıysanız , SMS olarak da bilgilendirilebilirsiniz.

 

Ürünleriniz web sitenizdeki gibi aynısımı hazırlanmaktadır?

Web sitemizde gördüğünüz ürünlerin büyük bir kısmı firmamız tarafından hazırlanmakta ve web sitesine fotoğrafları eklenmektedir ancak mevsimsel uyumsuzluk,  stoklarımızda sipariş ürünlerinizin bulunmaması, bitmesi, özel günlerdeki iş yoğunluğu vb. durumunda aynı değerde muadili veya daha değerlisi uyarı yapmaksızın tasarıma ve adetlere sadık kalarak yapılmaktadır.

 

Alıcı kişi yerinde yoksa çiçek teslimatı nasıl yapılmaktadır?

Çiçek siparişinizi teslim etmek için alıcı adresine gittiğimizde yerinde yoksa önce telefon ile alıcı ve gönderen aranır onların yönlendirmelerine göre teslimat yapılır. Eğer alıcı veya gönderene ulaşılamaz ise evlerde; komşu veya site güvenliğine. Şirketlerde; resepsiyon , güvenlik veya çalışma arkadaşlarına. Hastanelerde; resepsiyon veya hastane görevlilerine imza ve isim alınarak teslim edilmektedir. Çiçeğiniz teslim edildikten sonra size siparişiniz ile ilgili bilgi verilmektedir.

 

Çiçek siparişimin tarihini , notunu veya adresini değiştirebilirmiyim?

Çiçeğiniz hazırlanmadan önce notunu , tarihini ve adresini firmamızı  0(392) 227 60 30 telefonu arayarak değiştirebilirsiniz. Çiçeğinizin gönderim tarihininde , özel günler dışındaki diğer tarihlere gelecek şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Bu şartlar sadece ürün hazırlanmadıysa geçerlidir.

 

Siparişimi Nasıl İptal edebilirim ?

Sipariş iptallerinizi , eğer firmamıza ödemesi yapıldıysa teslimattan 2 saat önce yapmaniz gerekmektedir. Sipariş iptali için bizi 2 saat önceden telefon ile bilgilendirmeniz gerekmektedir. İptal edilen sipariş bedeli 5 iş günü içerisinde hesabınıza geçirilir.

 

Gizlilik Bildirimi

Eğerki sipariş formunda ve not kağıdında isminizin gizli kalmasını istiyorsanız bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Çiçeğin mesaj kartında ve sipariş formunda isminizin olmamasından ötürü alıcı kişi çiçeği kabul etmezse çiçeğiniz tekrar mağazamıza gelmektedir.  Bu durum size e-mail veya telefon ile bildirilir. 3 gün içerisinde çiçeğinizi mağazamızdan almanız gerekmektedir. Aksi halde 3 günün sonunda çiçek gönderme hakkınız sona ermiş olacakdır. Para iadesi kesinlikle mümkün değildir.

Siparişi verdikten sonra kişisel bilgileriniz bizim tarafımızdan gizli tutulmaktadır alıcı kişi öğrenmek istese dahi verilmemektedir. Alıcı kişinin, isminizin gizli olduğundan dolayı çiçeği kabul etmek istememesinin sorumluluğu tamamen gönderene aitdir.

Kredi kart bilgileriniz tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.Bilgileriniz sipariş sırasında doğrudan bankaya gönderilir ve banka onayı dikkate alınır.

Kurumsal Müşteri Hizmetleri Kıbrıs Filiz Çiçekçilik   © 1989 - 2019
» Hakkımızda » Nasıl Sipariş verebilirim? 1989 Yilinda Lefkosada kurulan Filiz Çiçek , 29 yili askin süredir , kaliteli özgün tasarimlari , hizli servis agi ve uygun fiyatlariyla , sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içindedir. 2010 Yilinda gelisen teknoloji ile birlikte çagimiz pazarlama ihtiyaçlarina ve müsterilerimize ürünlerimizi daha yakindan tanitmak ve hizli alisveris yapabilmelerine imkan saglamak amaciyla web sayfamizi kurduk. Her ay yenilenen web sitemizde , firmamizda bulunan yeni ve kampanyaya girmis ürünlerimizi bulabilirsiniz.
» Hizmetlerimiz » Mesafeli Satış Sözleşmesi
» Ödeme » İptal & İade Prosedürü
» Güvenlik » Kullanım Koşulları
» Teslimat » Gizlilik Bildirimi
  » Havale - EFT Bildirim Formu

Son Güncellenme Tarihi : 04.5.2019